web analytics

BEN 15.02.2013’DE TVDEKİ REKLAMI ÇIKAN AYAKKABI HEDIYELİ BOTLARDAN 3 ADET SİPARİŞ VERİKTEN SONRA TELEFON NUMARASI 02123312626 OLAN NUMARAYI ARAYARAK SİPARİŞİ IPTAL ETTIRDIĞIM HALDE İKİ GÜN SONRASINDA EVDE BULUNMADIĞIM ZAMAN PTT KARGONUZ VAR DEMİŞ EVDEKİLERİNDE SİPARİŞLE BİLGİSİ OLMADIĞINDAN BEDELİ OLAN 180 LİRA ÖDEYEREK KARGOYU TESLİM ALMIŞLAR.BEN TEKRAR PUSULA YAYINCILIKLA İRTİBATA GEÇİP SIPARİŞİ IPTAL ETTIRDIGIMI BELIRTINCE BANA KARGOYU KENDİLERİNE GÖNDERMEMİ ELLERİNE ULAŞINCA BANA PARA İADESİNİ YAPILACAK DENILDI.20 GÜNDÜR 02123312610 NUMARAYI ARAYIP BIZ SIZE DÖNECEGIZ DENMESINE RAGMEN NE ARAYAN VAR NEDE ÖDEDİĞİM PARAYI İADESİ OLDU.
PUSULA YAYINCILIK PRODÜKSİYON PAZARLAMA REKLAM KOZMATİK SAN. VE TİC. A.Ş.
HUZUR MAH. İMAMÇEŞME CAD. GÜREL İŞ MERKEZİ NO:14/4 SEYRANTEPE KAĞITHANE / İSTANBUL
ŞİKAYET TEL NO :0 212 331 26 10
FAX : 0 212 332 06 87
MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0 212 331 26 26
MASLAK V.D. 7340407551

Epimedyumlu Macun
 1. MEHMET CUDİ ERDİKER MEHMET CUDİ ERDİKER Kasım 12th, 2013 at 00:17

  Yukarıdaki şikayetlerden sonra benim şikayetimi bildirmeme gerek olmadığını anladı, rekabet kurulu ve tüketici hakları ne işe yarar çok merak ediyorum. Resmi dolandırıcılık işlemi tv reklamlarında devam ediyor, kurumlarımız izliyor, vatandaşlar üzülüyor, Allah’ınızdan bulun.

 2. Kamera aldım parçaları elimde kaldı geri iade ettim 2 aydan beri haber yok tam sahtekarlar hata onlarda değil benim enayiliğimde. Aman kardeşler uzak durun bedava gönderiyoruz deseler bile almayın. Teşekkürler

 3. Tek kelimeyle Allah belanızı versin bunca insanın parasını nasıl rahatlıkla çoluk çocuğunuza yediriyorsunuz..

 4. Ticaret Bakanı, İçişleri Bakanı, eyy devlet neredesiniz..! Yukarıdaki yazıları okumuyor musunuz? Ey Türkiye Cumhuriyeti Savcıları, helal süt emmiş savcılar, bundan iyi ihbar olur mu!?!? Dolandırılan, canı yananlar, feryat ediyor duymuyor musunuz? Maliyeciler gücünüz gariban küçük esnafa yetiyor ancak..! Alın geriye doğru beş yıllık defter ve belgeleri inceleyin bakın altından neler çıkacak. Yazıktır günahtır, ayıptır yahu. Bu yazımı okuyup da ilgisiz kalan yetkililere de yazıklar olsun..
  Çünkü benimde canım yandı.

 5. 3 ay önce halı sipariş ettim ama hala parasını iade etmediler. Ne diyeyim Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın, bu kadar insanının hakkına giriyorlar. Öbür dünyada hakkımızı fazlasıyla alacağız. Sakın alışveriş yapmayın.

 6. Ben de fotoğraf makinesi aldım 10 megapixel yazıyor 1 bile değil iade ettim hemen parasını almak için defalarca aradım en sonunda 8 gün içinde iade etmediğimizden parasını ödeyemiyorlarmış, onun yerine tencere seti göndereceklermiş, kesinlikle alışveriş yapmayın bu Pusula Yayıncılık denilen yerden, yandaş medyanın insanları sömürmesine göz yumduğu sahtekarlar.

 7. Bende kulak temizleme aleti aldım şikayet ettim beni 35 dk telefonda beklettiler bunlar dolandırıcı firma.

 8. Sayın mağdur arkadaşlarım, küfredelim, intizar edelim, tamam da bir şeyler yapmalıyız. Öncelikle yakınlarımızın, arkadaşlarımızın telefonlarından arayarak yeni siparişler verelim.(sanırım telefondan aynı kişinin aradığını bildikleri için bu yolu öneriyorum.) Sipariş geldiğinde de almayalım. En azından bize attıkları kazık kadar bu işi tekrar edelim. Her kargo 10 lira olsa 100 liralık bir ürün alan arkadaş 10 kere yapabilir, üstüne de telefon ve üzülme payını da koyarak biraz daha devam edebilir.
  İkinci önerim, reklamlarını yaptıkları televizyonları mesaj yağmuruna tutalım.
  Bu önerime katılıp destek vermek isteyen arkadaşlar buraya yazarlar, neler yaptıklarını ve sonuçlarını görürsek biraz rahatlarız.
  Son olarak, tüm mağdur arkadaşlar, evraklarının fotokopilerini çeksinler, internetten bağlı oldukları Tüketici Hakları Hakem Heyeti’nin posta adresini alarak en azından posta yolu ile işlemlerini başlatsınlar. Sonuçta bu firma açığa çıkacak, dolandırdıkları insanlara zararlarını ödemek zorunda kalacaktır.
  Çok uyanıklar, bakın ilanlarında şirket ismi geçmiyor, geçse,insanlar internetten soruşturup gerçeği öğrenir. Bunlar bir kere kazıklamayı göze alarak yollarına devam edecekler. Ancak dediğim gibi birlik olursak kazanırız. Başka önerileri olan arkadaşlar varsa yazsınlar.
  “Allah’ın laneti zalimlerin üzerine olsun”
  Kur’an ayetidir.
  Hepinize sevgi ve saygılar.
  İnancımı yitirmiyorum.

 9. Ardaardaservermez@gmail.com Ardaardaservermez@gmail.com Kasım 17th, 2013 at 16:48

  Arkadaşlar diyorum ki, tüm mağdurlar, İnternetten Tüketici hakları hakem heyetlerini öğrenip en azından postayla müracaat edebilirler.
  Bir de eş ve tanıdıkların telefonlarından arayıp sipariş verip almazlar. Böylece onları kargo parası ödemeye mahkum etmiş oluruz. Belki kıllanıp, dolandırdıkları insanlara sağlam ürün gönderirler.
  Son olarak reklam verdikleri tv kanallarını e-posta atarak durumu anlatır, yardım bekleriz.

 10. Sayın arkadaşlar, utanmadan 50 kişi elaman alımı ilanı vermişler. Artık milleti dolandırarak nasıl para kazanıyorlar düşünün. Allah’dan korkuları yok, biz onlara ne kötülük yaptık, paralarını tıkır tıkır ödedik.
  Ama hiç umutlanmasınlar, hem bu dünyada hem ahrette acısı çıkacak.
  Hem sahibine, hem de yetkisi olup görevini yerine getirmeyen tüm sorumlulara hakkımız haram olsun. Allah binbir yerinizden çıkarsın.

 11. Mehmet Karataş Mehmet Karataş Kasım 21st, 2013 at 13:24

  Bu şirkete güvenmiyorum!! Hatalı mal gönderip para iadesi yapmıyorlar! Telefondaki personel çok kötü, özellikle Yasemin çok kötü huylu ve kaba!

 12. emran mirdesoğlu emran mirdesoğlu Kasım 22nd, 2013 at 12:24

  Bir ürünü almadan araştırma yapmazsanız sonunda olacağı bu olur tabiki de. Sorunla karşılaşmadan değil de ürünü almayı düşünürken bu siteye bakmayı akıl etseydiniz bu dolandırıcı şirket kazanmazdı bu şekilde. Kullandıkları taktik de zaman aşımları ile akıl oyunları ile insanları illallah dedirterek vazgeçmelerini sağlamak. Devletimize yazıklar olsun ki bu şekilde dandik şirketlerin televizyon yardımı ile bu şekilde satış yapmasına izin veriyor.

 13. Pusula Yayıncılık tarafından dolandırılanlar elinizdeki belgelerle oturduğunuz ilçenin Cumhuriyet Savcılığına başvurun. Korkmayın bu firma için Kağıthane Savcılığı örgütlü nitelikli dolandırıcılıktan soruşturma açmış. Buna hem yardımcı olursunuz hem de zararınızı telafi edersiniz.

 14. Bende ağaç motoru almıştım kargodan aldım eve geldim paketi açtım zincir kilitleme kolu kırık çıktı ertesi gün ptt ile gönderdim 47 gün oldu bu arada 02123312610 şikayet hattını arıyorum 30 kişi 40 kişi var diye size döneceğiz diye beklettiler en az 50 tl telefon parası gitti ve hiç bir sonuç alamadım
  bu gün çekilişle 1000 tl hediye çeki kazandırınız dediler kargoya 100 tl noter masrafı ödediğiniz taktirde çeki alabilirsiniz dediler.. Bende almadım tabi ki… Benim ne yapmam lazım bunlar için?

 15. Bunlar kadar adi düzenbaz yalancı sadece insanların şerefini on paralık eden bir hassasiyetsiz şirket tüketici haklarına şikayet ettim tazminat alınabilir herkese tavsiyem.

 16. Dava açın tazminat alınabiliyor insanların şerefi ile oynanıyor..

 17. Dava açın tazminat alınabiliyor insanların şerefi ile oynanıyor şerefsiz adi yalancı bunlar..

 18. Bu firmadan asla birşey almayın. Ve bu dolandırıcı firmaya çanak tuttuğu için Flash Tvyi Rtüke şikayet edin. Ben ettim. Resmen dolandırıyorlar..

 19. Haziran ayında tablet pc aldım ekran kırık geldi geri gönder değiştirelim dediler. Gönderdim tam bir buçuk ay aradım belki günde en az beş defa ne küfürler ettim ama yarabbi şükür diyorlar sonra tablet geldi sinirden gittim laptop aldım onu kullandım sonra bi arkadaşa sattım 1 hafta sonra tablet bozuldu teknik servisine gönderdim 1 hafta sonra geri geldi ve yine çalışmıyo anlıycağınız bunlar hem çok şerefsiz hem büyük dolandırıcı Allah belalarını versin.

 20. Tv reklamlarında belirtilen kamera siparişi verdim ancak fotoğraf makinesi geldi ve iade edeli 20 gün olmasına rağmen kamera gelmedi ve ben şirkete döndüğümde müşteri hizmet yetkililerine ulaşamadım. Bunun yanı sıra ürün fiyatı kadar telefon faturası geldi ama hala ulaşamadım ürün gelmediğinde konuyu hukuki yola başvurmak zorundayım ilgilenmenizi bekliyorum.

 21. Ben anlamıyorum. Madem para iadesi yapılmayacak ürün neden bana ulaştırılmıyor. Adiler bunların hepsi. Ben böyle rezil firma görmedim.

 22. Sebahattin Candan Sebahattin Candan Aralık 11th, 2013 at 11:31

  Bende Xperia marka telefon aldım. Tüm aksesuarları mevcut, fakat telefonun kendisi yok. Şaka gibi. Sakın almayın, biz yandık siz yanmayın.

 23. Pusulasını şaşırmış bunlar. Kalitesiz mal gönderiyorlar. Gerçi gönderince para iadesi yapmıyorlar kesinlikle. Tam üç aydır aramaktan usandım. Hatta telefonu yüzünüze kapatıyorlar. Yahut başka bir numara veriyorlar. Orayı aradığınızda 30. sıradasınız diyor. Beklersen.
  Bu zamanda böyle şey nasıl olur anlayan var mı? Aloooooooooooo!

 24. mehmet can güngör mehmet can güngör Aralık 12th, 2013 at 20:26

  (Pusula Yayıncılık) tvden 2 cep telefonu xperia adlı telefon siparişi verdim 2 gün sonra siparişlerimiz elimize ulaştı. 1 tanesi üst dokunmatik camı çıkmış içi gözüküyordu 2.ise dokunmatiği çok kötü ne kadar hızlı basarsak basalım işlem yapmıyor hemen geldikten 1 saat sonra ptt yoluyla geri iade ettik ve 15 gün içinde iade edileceği söylendi biz size döneriz dendi bir sürü yalanlar dolanlar söylendi 15.günü tekrar telefon ettik bize ürünümüz 7 gün içinde elimize ulaşmadığı için paranızı iade edemiyoruz dediler biz ürün elimize geçtiği an 1 saat sonra ptt yoluyla iade ettik faturamız hangi saatte ürünü gönderdiğimiz faturalarda yazmasına rağmen bize yalan söylüyorlar bizde bunları tüketici haklarına şikayet ettik Allah kahhar ismiyle kahretsin Allah kaza ve balayı üzerlerinde eksik etmesin.

 25. Adrese gidin tehdit edin ben öyle yaptım ve paramı aldım.

 26. vural yıldırım vural yıldırım Aralık 14th, 2013 at 16:18

  Bu pusula yayıncılığı toplu olarak savcılığa dolandırıcı diye şikayet edelim. 3 adet telefon siparişi verdim 2 adet geldi kargocuya tutanak tutturdum telefonları geri göndermemi hatanın düzeltip geri göndereceklerini söylediler 3 ay oldu daha bir gelişme yok 321 26 10 u arayın yardımcı olacaklar dediler en az 20 defa aradım 45 dakika bekletip fax gönder sunu yap bunu yap diyorlar her seferinde başka bahane en son Tellioğlu diye bir şirketin malıydı biz sadece reklam yaptık diyorlar ama kayıtları falan hepsi duruyor pazartesi savcılığa dolandırıldım diye şikayette bulunacağım. Desteklerinizi bekliyorum.

 27. KADRİYE KAYGIN KADRİYE KAYGIN Aralık 16th, 2013 at 14:41

  4 ay oldu ne iadeden ne de sizden bir dönüş olmadı. Parayı alırken hemen alıyordunuz. Paramı istiyorum.

 28. KADRİYE KAYGIN KADRİYE KAYGIN Aralık 16th, 2013 at 14:42

  Ya olmadı tableti tekrar gönderin ne bu böyle canım.

 29. Bu ne Allah kahretsin bir ayakkabı için müşteri temsilcisi diyor aynı adam çıkıyor bir numara var arkadaş aldanmayın.

 30. Yemin ederim bak iki buçuk saatdir bekleyen yedi kişi diyor yarım saat geçti hala yedi diyor iyide için gönderdim parayı verdim hala bir hafta dediler kaç gün oldu hala gelmedi sarz bitti kontör bitti açmadılar alsınlar elli tl lik ayakkabıyı başına çalsınlar aramayan arkadaşlar bana dediler ben inanmadım savcıyla yarın dilekçe vereceğim kaç dakikadır bağlanmaya çalışıyorum bağlanamıyorum ne zaman bağlanmaya girdim hepsi telefonda kayıda giriyor yarın devlet onlarla uğraşır bizim devlet kadar gücünüz yok ama devlet 18 yaşında yorulmaz uğraşır. Not: Allah devlete zarar vermesin.

 31. Adrese gidip konuşun yasal yerlere başvuracağım diye hakkınızı arayın.

 32. Türkiye Cumhuriyeti’nin gelmiş gecmiş en büyük dolandırıcı şirketinin karşısındasınız kesinlikle karşınızda bir muhatap yok 1 saatten beri arıyorum kesinlikle cevap veren yok kesinlikle internetten ve de böyle şirketlerden bir çöp bile almayınız çok büyük bir ahlaksızlık rezilliktir bu.

 33. Televizyonda görüp çeyiz seti adı altında tencere seti aldık rezalet hepsinin rengi birbirinden farklı ve kırık komşumuzda aynı anda sipariş etti onunda aynı rezalet bir şey. 3 tencere 3 ü de birbirinden farklı. Biz hemen ertesi gün iade ettik. Elimde pusulaya 2 gün sonra ulaştığına dair belge var ama hayır 7 gün içinde bize ulaşmadı deyip para iade etmiyorlar. Bugün tüketici haklarına gittim. Elimde fatura yok kargo kutusuyla geri gitti. Ama ürünü teslim aldığım ve geri gönderdiğim belgelerim var dilekçeyle birlikte vereceğim bakalım ne olacak ama işin peşini bırakmayacağım. Bu derece dolandırıcılıkları sabitlenmiş bir şirkete hala nasıl izin veriliyor?y Yoksa hepsi naylon mu bu haysiyetsizlerin aslında böyle bir firma mı yok?

 34. İbrahim deniz KELEŞ İbrahim deniz KELEŞ Aralık 20th, 2013 at 14:37

  Ya orada çalışan arkadaşlar 1.5 hafta önce gönderdiğim telefon neden ve nasıl iade edilmiyor şikayet hattı aranıyor 20 den aşağı bekleme kişisi düşmüyor bu nasıl iş daha önce kargoya verdiği söylenildi barkod takip numarası ile takip edilemiyor oradaki çalışanlar telefon kapatılıyor ya alınan malları geri iade edin yada paraları kul hakkının nasıl bir şey olduğunu imanı olanlar bilirler gerisini Allah’a bırakıyorum.

 35. İbrahim deniz KELEŞ İbrahim deniz KELEŞ Aralık 20th, 2013 at 14:42

  Eğer ki 1 haftaya kadar şikayetler giderilmezse hukuk ve kanunlar girer devreye bu kadar insanın hakkı ile oynanmaz eğer ki kargoya verildi ise e-maile barkod ve takip numarasını yazın herkes de kurtulsun sizde..

 36. Bir arkadaşımın babası da bot almış Antalya’dan. Oda mağdur küçük numara yollamışlar. Yani her isleri sahtekarlık her isleri bozuk. Ama şöyle birde durum var. 30 tl ye bot 70 tl ye kamera satıldığı nerede görülmüş. Var tabi bu iste bir şey. Allah yardımcınız olsun. Söylenen paralar az bir miktar değil. Herkes alnının teriyle çalışıp kazanıyor. İnşallah geri alabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun. Bu arada verilen adres de bence yalandır. İstanbuldakiler gitsin baksın Seyrantepedeki yere. Ben bir kaç güne gidip bakacağım çünkü.

 37. hasan kılıboz hasan kılıboz Aralık 26th, 2013 at 21:01

  Bu şirket başlı başına bir dolandırıcı olduğuna inandım. 2 çift ayakkabı istedim ne ayakkabı rengi ne numara nede markası isteğime uygun çıkmadı bunları ben önce Allaha havale ediyorum Allah belalarını versin inim inim inlesinler inşalah.

 38. 25.12.2013 tarihinde tv reklamlarından ürün siparişi verdim. 28.12.2013 tarihinde saat 10:00 2 kutu roto champ ultra doğrayıcı aldım 110 tl para verdim ürün reklamlarında gözüktüğü gibi çıkmadı ve iade etmek için aradım pazarlama ekiplerini arayınca telefon çalmadan bakılıyor fakat ürün şikayeti için 2123312610 ve 2127050610 bu numaralarını arayınca 21 ile 27 kişi sırada olduğu söyleniyor 2:30 saat bekledim ve 1. sırada olduğumu söylediler ve tam telefon açılacakken telefonu kapattılar ve şimdi aradığımda pazarlama ekibinden Sinan bey aradığımda benim olduğumu anlayınca telefonu kapatıyor tekrar aradığımda başka biri telefona bakıyor bana dönüleceğini söylediler hala bekliyorum bana saat 18:00 kadar dönüş yapılacağını söylediler dönüş yapılmadığı taktirde tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı belirtirim.

 39. 2 farklı renkte 43 numara bot sipariş etmiştim. Aynı renkte 44 numara bot geldi.
  Birini kalın yün çoraplarla giymeyi diğerini de 44 numara giyen birine hediye etmeyi düşünüyorum. Ege bölgesinden olanlar tercihimdir.

 40. Selam ben kargo dağıtımında çalışıyorum o kadar çok kişiye ürün geliyor ki bu üç kağıtçılardan herkes de almak için can atıyor arkadaşlar almayın açmadan iade gönderin ben her alıcıyı uyarıyorum dinleyen kazanıyor dinlemeyen işe pişman oluyor almayın geri yollayın gitsin.

 41. Müşteri telefon alıyor saat çıkıyor ayakkabı alıyor bir eşi farklı model çıkıyor her zaman başımıza gelen olaylar genelde telefonlarda oluyor maket bile çıktığı oldu aldanmayın almayın benden size tavsiye sonra çok pişman olursunuz.

 42. Arkadaşlar bende video kamera aldım bunlardan, geldiğinde batarya yoktu içinde geri istediler yenisini göndermek için üç ay oldu hala gelecek ben mahkemeye vereceğim herkes versin. Bu kadar mağdur var merak ediyorum devlet ne iş yapar bunlara göz yumarak günaha ortak oluyorlar. Nerede yaşıyoruz biz.

 43. Ben de 2 çift Bahri markalı ayakkabı aldım yanlış göndermişler geri gönderdim telefon ile irtibat kuruldu malı değişmesi için geri iade ettik
  defalarca telefon açmamıza rağmen ayakkabının değişimini de para iadesini de yapmadılar. İadenin gelmediğini belittiler(BB 32669- abe3a6d1af3b) seri nolu kargoyla mal iade edilmiştir. Ama geri gelmemiştir. Bize malın teslimatı yapılmadığını beyan ederek itiraz etmekteler. Halbuki mal yerine teslim edilmiş. Parasının iadesini istememize rağmen para iadesi yapılmadığı gibi ürünün değişimi de yapılmamaktadır. Dönüş olmadığı takdirde mahkemeye verilecektir.

 44. Arkadaşlar Rtük’ü harekete geçirelim bence kanallara reklam cezaları kesiyorlar bunlara da kessinler..

 45. İsmail Karasert İsmail Karasert Nisan 21st, 2015 at 16:55

  Samanyolu tv de yapılan 6 adet cift kisilik carsaf reklamina inanip aldik.reklamda belirtilen bilgilerin aksine 5 para etmez yataga ya cok buyuk gelen yada hic olmayan anormal renkli ve kumasli urunler geldi.Samanyolu tv den bu reklamda firma sorumlusu gibi gorulen uc kagitcidan ve asil dolandirici olan pusula yayinciliktan sikayetciyim.sozde iade hakkim varmis iade olsa nolur kardesim .sen ne gonderdigini vatandasi nasil dolandirdigini adin gibi biliyorsun zaten.

 46. M.EMİN ALTAYAHAN M.EMİN ALTAYAHAN Nisan 23rd, 2015 at 22:26

  arkadaşlar suç bizde değil başbakanda cumhur başkanın da ve bunların reklamını yayınlayan medyada. bu gibi sahtekarların ve dolandırıcalara hala dur sen nasıl milleti dolandırırsın .Ama nerde gelen yiyor giden yiyor ha devlet baba HA BUNLAR yemiş nolur burakın birazda bu sahtekarlar yesinnn.biz ahirette alırız hakkımızı…EY FANİ BU DÜNYA BAKİ DEĞİL KABİR VAR CEHENNEM VAR OZAMAN NE MAL NEDE MÜLKÜNÜZ SİZİ NE KABİR NEDE CEHENNEM AZABINDAN KURTARAMAZ….

 47. sahtekarlar tanıttıkları üründen başka ürün gönderiyor, arıyorsun, iade edin değiştirelim diyorlar, alıcı ödemeli gönderiyorsun (YASAL OLARAK KARGO ÜCRETİ KENDİLERİNİN) almayıp iade ediyorlar, birde git-gel kargo zararına giriyorsun, nal elinde kalıyor. GÜMRÜK TİCARET BAKANLIĞINIA ŞİKAYETTE BULUNDUM SONUÇ BEKLİYORUM.

 48. bu pusulanın muhasebesine bakanın ben 7 g

 49. ismail altıntaş ismail altıntaş Şubat 12th, 2016 at 15:33

  Seccade ayakkabı sipariş ettim ama televizyon programının da gösterildiği gibi degil iade ettim temmuz ayından beri geri dönüş olmadı bir yetkili yede ulaşımıyorum sizleri allaha havale ediyorum haram olsun

 50. Pusula yayıncılık firması üzerinde 20 den fazla içra dosya takibi vardır. Kısacası borca batık geçmiş olsun hepimize..

 

Zayıflama, Kilo Verme Yardımcı Gıda Takviyesi Seti

  • Pronet Kan Kaybediyor!!!

   Konu yamyam firma

   Acaip bir firma tamamen yalan üzerine kandırmaca Üzerine kurulmuş. Bir sistem
  • D-smart İnsanları Kandırıyor

   Selahattin sabcıoğlo

   07 06 tarihinde Faks Yolu ile Üyeliğimi İptal için dilekçe göndermeme Karşın Herhangi bir dönüş yapılıp İşlemi sonuçlandırılmadı. BU YÜZDEN MADUR DURUMA DÜŞTÜM GEREĞİNİ YAPILMASINI YAPILMASINI ARZ EDERİM
  • Alvina Tesettür Giyim Hakkında

   Adınız

   Alvinadan almış olduğum abiye elbisem 2 giymeden sonra tüylenme yaptı geri götürdüm firmaya gönderildi sadece üstteki tüyleri alınmış şekilde geri geldi tekrar itiraz ettim gene gönderildi ve bu sefer hiç tüyler alınmadan geri geldi bu günden itibaren bi daha o mağazadan birşey
  • Epinafol Sensitive diş macunu hakkında.

   Kadir

   10dk önce geldi bi kız anlattı öğrenciyim dedi tam da diş macunumun bittiği zamana geldi. Dedim alayım bari gelme yarım olsun hem de eczaneye vereceğime buna vereyim dedim. Bi araştırdım kullanmaktan vazgeçtim. Başımın gözümün sadakası olsun bari
  • Ssc Tur – Asla Tavsiye Etmiyorum

   ALİ RIZA AKIN

   BİR ÇOK YERLERİN PARASINI ALMALARINA RAGMEN GÖTÜRMEDİLER.
  • HERBALİFE ürünlerinin ve ayrıca FOREVER LİVİNG ürenlerinin (pomesten hariç) Japonya’ya kabul edilmediğini biliyormuydunuz?

   Ahmet özhan

   Size tavsiyem uzak durun bu eftal denen adamdan. Sakın diyorum size çok inandırıcı konuşur çok paranızı alır ve hastanız ölür. Ve o hala yok şöyle oldu yok böyle oldu der durur. Haberiniz olsun. Yaşadım ben siz yaşamayın. Eftal tokul gebze
  • Emsan Tencereler

   Hülya

   Bende yeni tencere aldım 1 kullanım da tencere nin içi simsiyah oldu oldu degiştir geldi dün yine 1 kullanımda içi simsiyah oldu nasıl birşey dir bu ya adı emsan yetkililer bi ses verse
  • ttnet internet hızı çok yavaş

   Umay (@xXxUmay)

   Sene 2019 dayiz . Bu yorumlar 2012 de atilmis .. O zamandan bu zamana hic 1sey degismemis .. Kuşadasında internet rezilliqi devam 8 mbps download 0.75 uploadla .. kahve makinasına kafa tutuyoruz
  • Epinafol Sensitive diş macunu hakkında.

   007

   Bende 10 tl ye aldım hemen kullandım.Kullandıktan sonra dudaklarım da uyuşma oldu ve başım döndü tuhaf oldum ve midemde yanmalar oldu .Önceden yorumları okusaydım kesinlikle almazdım söylenenler doğruymuş.Hiç beğenmedim beğeneceğinizide düşünmüyorum.Tavsiye etmem aklı olan a
  • Bambi Ayakkabı Rezaleti

   Sabri

   Bambi mağazasında satış personeli olarak çalışıyordum kampanya indirim v.b gibi durumlarda bizi gece çalılmasına bırakıp sabaha kadar etiket değişimi yaptırıyorlardı 4-5 gün sürecek kanpanya için aralıksız hergün 12 saat çalışıyorduk üstelik %70 indirim diye insanlara re