web analytics

30 Haziran -6 Temmuz 2013 tarihlerinde Ssc Tur’la gittiğim “Karadeniz Turu – Batum Rüyası” adlı tur, SSC TUR sayesinde tam bir kâbus haline geldi. Hayatımızda kalmayacağımız, geceleri malum insanların uğrak yerleri olan 2 yıldızlı otellerde kalmaya kadar düşürdüler olayı.

Turdaki arkadaşlar bu olanlara tepki gösterdikçe, tur rehberinin tepkileri de saygısız-terbiyesiz ve turdaki arkadaşlara sesini yükseltecek kadar pişkindi.

Belirtilen otellerin hiç birinde kalınmadı. İlk gün bir yoğunluğa denk gelindiğini, rezervasyonların mecburen iptal edildiği söylendi. “Olur böyle sıkıntılar” diyerek anlayış gösterdik ama farklı illerde kalınan tüm otellerde de rezervasyon iptal mi edilir? Hadi iptal edilse bile neden sözleşmede belirtildiği gibi o otellere eşdeğer otellerde kalamadık???

Sözleşmeye bakarsanız 4 yıldızlı otellerin isimleri var ama kaldığımız oteller özellikle Rize’de ki otel 2 yıldızlı ve rezalet bir oteldi. Kaldığım odanın camı yangın merdivenine bakıyordu. Akşamları otelde konaklayabilmek için, bulunduğumuz ilde kalamadık, saçma sapan bahaneleri yüzüne il değiştirmek zorunda kaldık. Ordu dan Samsuna dönmek zorunda kaldık konaklayabilmek için. Bu da haliyle bir dünya zaman kaybına neden oldu. Karadeniz’e gidipde muhakkak görülmesi gereken yerleri göremedik. En bariz örneği: Zilkale çayın toplanışını otobüsün camından izledik.

Bölgesel yoğunluktan bahsetmişsiniz : Aylar öncesinden biletlerimizi alıyoruz. Misafirlerinizin kalacağı oteller 1 hafta boyunca neden aynı günün akşamı rast gele hangi otel denk gelirse o anda lobideki arkadaşlarla orada kararlaştırılıyor??  (Tabi misafirlerde otobüsün içinde koyun gibi bekliyor.) Akşam olmaya yakın acaba bugün ne yaşayacağız diye sürekli tedirgin oluyorduk.

Sultan Murat Yaylasına dahi kocaman 50 kişilik otobüsle çıktık. Orada küçük minibüsler ayarlanmalıydı. Buna ne diyeceksiniz???? Herkesin canı tehlikeye atıldı. Daracık ve sisli yollarda gecenin bir saatinde koca otobüsle elimiz yüreğimizde çıkmak zorunda kaldık. Geri dönsen dönemezsin.

Bu organizasyon eksiklikleri kesinlikle şirketinizle alakalı. Şu an hala bu rezalet turun taksitlerini ödemeye devam ediyorum. Ve kesinlikle hakkımı helal etmiyorum!!!!

Tur hediye ettiğiniz evet. Tüm bu rezaletin karşılığı olarak 50 tl lik Sapanca – Maşukiye Turu!!!
Kusura bakmayın ama 2 KİŞİYE 1.400 TL veren kişi, 50 TL yi de hayli hayli verip gider.

Resmen dalga geçtiniz milletle.

Epimedyumlu Macun
 1. SSC tur ile bende sıkıntı yaşadım. 1 mayıs 2015 ankara çıkışlı çanakkale asos ayvalık gezisine gittim tamamen fieskoydu. Gitmez olaydım. Çanakkaleye gittik ama sadece 57. alay şehitliği ve conk bayırını gördük. Başımıza bi rehber verdiler rehber bizden de cahil koyun gibi gittik koyun gibi geldik. Akşam konaklama için Otel ayvalık sarımsaklıdaydı ve 200 km. yok yaparak otele ulaştık. zamanımızın çoğunluğu yollarda rezil kepaze geçti. Çanakkale anıtını bile göremeden döndük. Organizasyon sıfırdı. Güzergahlar belli değildi. asla bir daha katılmayacağım ssc turun gezilerine. Rezillikti.

 2. Slm arkadaşlar 1 hafta önce karadeniz turuna çıktım.buraya yazmamdaki neden biz madur olduk bizden sonrakiler madur olmasın.herşey çok olacak diye yola çıktık ama hayalkırıklığı araca binmeden başladı ne araç şoförü nede rehberler aracın nereden kalacağına bile cvp veremediler.neyse dedik çıktık yola tur başladı rehberimiz olan yücel gökdağ başladı tehditler verdiğim zamanı geçen taksiyle arkadan gelir diye dedik düzen sağlamaya çalışıyor kimse bişey demedi.bi kere anlatım sıfır hitap sıfır.anladıkki rehber para hesabına düşmüş istediği restorantlara götürüyo belirlenen menüyü yemeye mecbur bırakıyor mutlaka bir çıkarı var.zilkaleye gittik 10 km bile olmayan yoldan 35 tl aldılar.servis şoförü rehberlik etmeye çalıştı.daha sonra batum turu vardı ben batuma kimliğindeki problemden dolayı geçemedim dolayısıyla arkadaşım da geçmedi tabi bu arada rehber bey hiç ilğilenmedi biz hopaya gittik.daha sonra otele döndük.akşam batum turu dönüşü rehber bizi aramadı bile otele geldik sormadı da ha sonra diğer gün sabah kendisine neden aramadın diye serzenişte bulununca ben sizi karıya kıza takılmışsınızdır diye aramadım dedi.bakarmısınız basitliğe terbiyesizliğe neyse dedik rize bezleri fabrikası na gittik rehber bey kasada durup misafirlerin aldıklarını hesaplıyordu.nedenini siz tahmin edersiniz.daha sonra uzun göle çıktık dediği restoranda yemek yemedik diye aklınca bize ceza kesti uzun gölün karpostallara konu olan tepeden görünümünü göremedik.demirkaya yaylasına çıktık minibüs lerle 35 tl karşılığı dönüşte araçtan şoförün kartını aldık aradık ücretin 15 tl olduğunu söyledi kalan 20 şer tl nereye gitti kısacası arkadaşlar biz madur olduk siz olmayın ssc turu bir kere daha düşünün derim.

 3. teşekkürler arkadaşlar bilet alacaktık vazgeçiyorum.

 4. teşekkürler ben de son anda burayı gördüm.

 5. Huricihan Muhziroğlu Huricihan Muhziroğlu Şubat 15th, 2017 at 18:31

  SSC tur ile Kıbrıs gezisi için kardeşim ile tur aldık. Kardeşim bir aksilik yüzünden gidemedi. IPTAL edilemeyeceğini söyleyince ben gittim. Dönüşte uçak biletimin tur tarafından iptal edildiğini havaalanında öğrenip ağlamam üzerine kıbrıs tatil yaşayan bir Türk tarafından Araya girilip 1 saat konuşması sonucu lütfen aldılar eğer o kişi olmasa havaalanında kalacaktır bir daha asla bu tur ile iletişime bile geçmem kimse de geçmesin bence

 6. Feyza türkmen Feyza türkmen Nisan 7th, 2017 at 11:52

  Ssc tur ile günübirlik amasra safranbolu turuna gittik.arkadaşımla birlikte almamıza tağmen ayrı koltuklara vermişler.Ayrıca Verdikleri araç aşırı konforsuzdu.şogör deseniz yolları bilmiyordu Hıdırşık tepesini bulmak için dolmuşçulardan tutun yoldan geçenlere kadar sormadıpı kalmadı. Rehberden szç etmek bile istemiyorum sanırım en son on yıl önce gittiği yerlerdi kısacası tavsiyem odyr ki asla bu turla seyahat etmeyiniz

 7. SSC tur ile İzmir-Alaçatı-Efes turuna katıldık. Rehber Seyit Ali Kalkanlı beydi. 2 gün gezdiğimiz turda hiçbir rehberlik hizmeti alamadık. Rehber bey yanında sevgilisiyle gezdi, bizleri de her gittiğimiz yerde yarım saat-1 saat gibi süreler verip gidip gezin dedi! şaka gibi… Bilmediğimiz yerleri (EFES-ŞİRİNCE-ALAÇATI-ÇEŞME-ÇEŞME KALESİ) kendimiz gezmeye çalıştık HİÇBİR ANLATIM OLMADAN. Şikayetlerimizi rehbere bildirdiğimiz de laubali cevaplar alıp bizi tınlamadığını belli eden hareketleriyle gösterdi. Bu gibi insanlara rehber demek diğer tanıdığım rehberlere haksızlık olur. Anladık ki bildiğin firmalardan şaşmamak gerekiyormuş. İsmi duyulmayan bir firma ile tura çıkılmazmış. ASLA KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM, paranıza ve zamanınıza yazık edersiniz.

 8. Zeliha Sedat Özten Zeliha Sedat Özten Nisan 14th, 2017 at 20:05

  7 -9 nisan 2017 de Alacatı ot festivaline gittik.Yılmaz kaptan sayesinde güzel bir yolculuk yaptık.Rehberimiz Seyitali beyin anlatımıyla güzel bir gün gecirdik.Kusasındaki otel harikaydı.supersiniz SSC ekibi.herkese tavsiye ediyoruz.tabiki memnun olmasını bilenlere. Zeliha-Sedat Özten. Selamlar

 9. SSC Turizm, turu iptal etti, ancak ödemesini haftalardır gerçekleştirmediler. TÜRSAB’ın internet sitesini incelerseniz, işletme belgesi iptal edilen şirketler arasında olduğunu göreceksiniz. Lütfen bu listeyi kontrol edin, ve ona göre paranızı yatırın.

 10. Sabahattin Akıneri Sabahattin Akıneri Mayıs 16th, 2017 at 12:23

  Sayın yetkili,
  07.05.2017 Pazar günü organizasyonunu yaptığınız İğneada turuna eşim ve üç arkadaşımızla birlikte katıldık. Otobüsümüz sabah 06.30’da Kadıköy’den hareket etti. Yaklaşık 6 saatlik uzun bir yolculuktan sonra Dupnisa mağarasına geldik. Gecikme nedenimiz İstanbul’dan çıkarken halk otobüsü misali değişik noktalardan yolcu toplamamızdı. Bir de son yolcuyu epey bir süre bir benzin istasyonunun önünde bekledik. Çünkü tur şirketi o yolcuya beklemesi için başka bir adresi belirtmişti. Doğal olarak o da kendisine söylenen adres de otobüsü beklemiş. Kendisi ile irtibat kurulup bize ulaşması da bir saatlik gecikmemize neden oldu.
  Dupnisa Mağarasından ayrılırken gün öğleden sonraya dönmüştü. Yemek İğneada da yenecekti. Ancak bazı yolculardan 25 TL de yemek parası alınmış, lakin 25 TL ‘lik menüyü verecek lokanta tarafınızca rezerve edilmemişti.
  Turumuzun fevkalade terbiyeli ama maalesef bir o kadar da acemi rehberi Doğukan çaresiz sessiz soruları cevaplamaktan acizdi. Yöre rehberi (Adını bilmediğim) arkadaş ise rehberliği misafirler ile yılışık seviyede samimiyet kurmak olduğunu zanneden, işinde maalesef acemi bir arkadaştı.
  Telefonlar açıldı 25 TL’lik menüsü olan bir restoran aranmaya başlandı. Önce 35 TL lik bir yer bulundu. Yemek parasını peşin ödeyen misafirler 10 TL fark için ikna edilmeye çalışıldı.
  Bir ara otobüsümüzün kaptanı bile mikrofonu alıp bir şeyler söyledi. Biz yemek parasını peşin ödemeyen guruptan olduğumuz için hayretle ve şaşkınlıkla olayları seyrediyorduk. Bu arada otobüsümüz de İğneadaya doğru yol almaktaydı.
  Sonunda yöre rehberinin müjdesi duyuldu otobüsün mikrofonundan. Köfte, piyaz, manda yoğurdu (bakın en önemlisi bu manda yoğurdu ) ve su 25 TL olarak tescil edildi.
  Saat 15.00 suları İğneadanın sahilde ki meydanına ulaştık. Ortada lokantaya benzeyen salaş mekan pislik içindeydi. Kapının girişinde küçük bir mangal yanıyor ve başında bir adam mangal da ki köfteleri çeviriyordu.
  Servisi yapan kız çocuklar muhtemel mangalcının çocuklarıydı. Çatal ve bıçaklar bazen sapından bazen ucundan tutularak önümüze kondu. Zehirlenme endişeme rağmen açlığın verdiği istekle yedim köfteleri. Tabi manda yoğurdunu da.

  Lokantanın tek bir tuvaleti vardı. Önün de kadınlar ve erkekler karışık bir halde sırada beklemekteydi. Tuvaletten çıkanların elleri hafif havada, yüzlerinde ise tiksinme ifadesi vardı. Tuvaletin içi gerçekten bir felaketti. Ne sabun var nede tuvalet kağıdı. Yerlerse çamur ve su içinde.
  Lokantada hizmet edenlerden birine soruyorum.”Yahu buraya niye iki tuvalet yapmıyorsunuz, kadın, erkek ayrı olmalı. Ayrıca bu pislik ne.” diye. Verdiği cevap “Çok kalabalıksınız, ne yapalım” diyor bilmişçe. Adam kalabalıktan şikayet ediyor. Haklı, çünkü o ticarethanesini İğneada yerlileri için açmış. Lafı uzatmıyorum. O an böyle bir mekanı bize reva görenlere selamlarımı iletiyorum.
  Saatler 16.00’yı geçerken daha gidilecek iki köy (Biri sınırda olan köy ki, ne varsa orada ? )bir de longoz ormanları vardı.
  Sınırda ki Bulgar köyünü görüp bilgece aydınlandıktan sonra ! İkici köyü pas geçip yöresel rehberin yetkilisi olduğu İğneada da ki Longoz Ormanları idare birimine geliyoruz. Saatler 17.00 yi gösteriyor ve daha orman gezilecek. Burada niye zaman harcadığımızı anlamış değilim. Müze desen müze değil. İçi oldukça boş basit bir yapı. Longozları buradan idare ediyorlarmış. Daha düne kadar longoz sözcüğünün ne anlama geldiğini bilmeyen birçoğumuz oturmuş bu arkadaşı dinliyoruz. Longozlar nasıl yönetiliyormuş acaba.
  Yöresel rehber iş yerini bize gösterip rahatladıktan ve huzura erdikten sonra, bizi esas rehberimiz Doğukana teslim edip vedalaşıyor. Adam aramıza katıldığından beri Longoz Ormanları deyip durdu. Şimdi tam rehberlik yapacağı yerde, uzmanı olduğunu iddia ettiği konuda çekip gidiyor. Ayrılırken de “Doğukan sizi ormanın içerisin de 1-2 km. yürütecek. Zaten yol bir tane.” Yani kaybolmazsınız demeye getiriyor zahir.
  Saatimiz 18.15’i gösteriyor ve biz orman parkının girişindeyiz. Kaptan yolu ve sık ağaçları sebep göstererek parkın içine girmiyor.
  Yürüyüş Doğukan ın başkanlığında başlıyor. Ben kısa mesafe sonra dönen birkaç kişiden biriyim. Ancak ekibin tamamının geri gelmesi 19.30 buluyor. Evet, sanırım böyle bir saatte Longoz Ormanlarını ziyaretçilerine gezdiren tek tur şirketisinizdir.
  Uzun bir yolculuktan sonra gece 01.30 suları sabah bindiğimiz noktaya ulaşıyoruz. Ben ve arkadaşlarım bu işkencenin bitmesine fazlasıyla seviniyoruz. Düşünün, yaklaşık 19 ila20 saat süren bu gezinin uzun bir bölümü otobüs içinde seyahat etmekle geçirdik. (yaklaşık 15 saat.)

  Sayın yetkili,
  Sanırım bu yazdıklarım düzenlediğiniz anketinizden çok daha aydınlatıcı olmuştur sizin için. Şimdi sıra bende. Ben size soruyorum.
  Siz bizim yerimiz de olsanız bir daha böyle bir firmanın organizasyonuna katılır mısınız ?
  Sabahattin Akıneri

 11. Eyvah eyvah diyorum. 19 mayıs için ankara turu aldım.4 kişi henüz daha gitmedik.1 kişiyi iptal ettim. henüz iade gelmedi.Şimdiden çok tırsdım şikayetleri okuyunca..TURSAB a şikayet edin direk.. uyarırlar.. olmazsa gereğini yaparlar..BAKALIM BİZ NE YAPACAĞIZ TURA GİDERSEK GİDEMEZSEK..

 12. 19 masıs 2017 Çanakkale asos ayvalık turuna katıldı.

  oncelıkle kesınlıkle paramızla rezıl olduk.. rehper araç sofor kıralık.. yarın kimseye hesap vermek zorunda değil.. kalıte anlayısısı ıse salla gıtsın ıdı. otellerı son anda değiştirmek adetlerı olmuş.. rezıl otellerde kalıyorsunuz. organızasyon yok bı kere salla gıtsın mantığı var.. muhattap olmuyorlar şirketle konusun dıyorlar… suyu bıle vermede nazlanıyorlar.. nasıl desem… çıktık yola mevlam kayıra dıye yaptılar turu.. rehper anlatım organızasyon çok kotu.. 5 kışı yarı bıraktı turu gerı dondu… daha ne dıyım.. bu paraya daha ıyı turlar vardır emınım..

 13. Buradaki yorumları okudum ve ne denli büyük bir hatadan döndüğümü farkettim. İzmir Alaçatı efes turuna katılacaktım fakat bu kadar olumsuz yorum sonrasında hiç riske atamam deyip vazgeçtim. Bilgilendirmeler için teşekkürler.

 14. 19 mayıs 2017 tarihinde ankara çıkışlı istanbul kültür turuna katıldık 2 kişi. ne ben anlatayım ne de siz okuyun… daha 3 saat gitmeden otobüs yolda kaldı. kaç otobüs değiştirdik hatrlamıyorum. gecenn 3 den sabah 8 e kadar soğuk otobüsün içinde bekletildik. sonbrası malum tüm aksilikler bizi buldu. sakın ha bu firmanın turlarına katılmayın..

 15. Ssc bir tur değil stres sıkıntı ve cefa turu diz sanmayın ki iş stresinizi atacağınız çocuklarınızın sınav sttedinden kurtulacağı bir tatil yapacaksınız.benim yanıldığım gibi.Eşim ve iki çoğumla 10 gün önvr rezervasyon yaptırdım. Bir çift kişilik oda birde iki ayrı yataklı çovuklarım için ayrı oda .Otele yerleşmeyi bekliyorsunuz degil mi yanılıyorsunuz.eşim ve bani ayrı otele çoçuklarımı da başka otele yerleştirmişler.Kabul etmedim o zaman siz onlarla gifin dediler tsmam bedim.4 yıldızlı bir otel beklerken yıldızsız bir oteldr yemekleri yenmeyecek kalide 44 kişilik otobusün 13 kişisini buraya bırakıp biz kendi otelimize gifiyorux deyip gittiler.İDürüstlük atamayın yok dıcakta birde oyobüsü brkleyin oda yok.Bakanlığa kadar şikayetimi ileteceğim.Paranla rezil olmadın adresi SSC.

 16. Ssc turdan izmir pamukkale turu satin aldim.6 temmuz 2017 tarihinde yola cikilacakti fakat 4 temmuzda arayip turu iptal ettiler.para iadem 3 haftadan fazla olmasina ragmen yapilmadi.aradigimda ulasamiyorum.cok nadiren ulasabildigim zamanlarda fark farkli cevaplar veriyorlar.biz iade yaptik hesabimiza geri gonderirmistir,muhasebe departmanina ulasamiyorum ven notunuzu mail attim onlara,cuma mutlaka iadenizi yapip size mail aticam ….ama sonuc olarak para iadesi yapilmadi.calisanlari musteri memnuniyetinden anlamiyorlar.kaliteli hizmet vermedikleri apacik ortada.insallah para iademi alabilirim.yurtdisindan geldim tatil icin tatilimi maffettiler.kesinlikle onermiyorum.kimse satin almasin.

 17. 20.08.2017 tarihinde Amasra-Safranbolu turuna kaldım,o kadar kötü olabileceğini tahmin edememiştim,rehber var güya heryeri biz kendimiz gezdik,rehber hanım hızlı hızlı otobüs de birsey okuyor sadece,geldik gittik oyun havası dinledik,söylediğimiz halde kapatmadılar,çalışan personel rehber ve yardımcısı çok saygısız ,hiç minnetleri yok,kavgacı bir uusluplarıvar

 18. 29 temmuz Ankara cikisli kapadokya turumu iki gun onceden
  Arayip iptal ettiler. 15 is gunu icerisinde paraniz hesaba yatacak
  Dendi. 15 is gunu gecmesine ragmen hala ariyorum oyaliyorlar.
  Bide orda calisan kadin personeller ben onlari sucluyormusum
  Gibi tribe giriyorlar. Bana kullanmak nasip olmasa bile alacagim
  O parayi o dolandirici turdan. Bu turun dolandirici oldugunu
  Herkes duymali , bilmeli, anlamali. Tuketici hakem heyetine basvuracagim
  Ve kesinlikle dava acacagim. Butun isimi gucumu birakip bana getirisi
  Olmasa bile onlaraa cok goturusu olsun diye ugrasacagim. Yaziklar
  Olsun !!!!

 19. Asos Bozcaada turu, otobüs içerisinde gezilmesi gereken yerleri görüyorsunuz.Şurası böyle burası böyle inecekmiyiz yok. Turda yazılanların hiçbirisine uyulmuyor. Haluk isminde rehber egosunu tatmin etmek için insanlarla dalga geçer gibi konuşması ve sinir hastası olduğu belli, tura katılıyorsun karşında egolu ve sinirli yapıya sahip birini. Bunu niye rehber yapıyorsun ve başımıza dikiyorsun. Tur boyunca germesi yettiği gibi buraya gitmeyecekmiyiz şuraya gitmeyecekmiyiz dedğimiz de ağzımın payını aldık ve plana uymamakla birlikte iğrenç otele erkende 17:15 de otele giriş yaptık pis bir otelde oturduk. Otel içler acısı kapılar kırık temizlik iğrenç duş kafasının nereye baktığı ve suyun nereye aktığını aklınız almaz.Yemeklerden bahsedemiycem bile. Bakıp kaçtık. Bir daha mı memnuniyet durumunu incelemeden tur şirketi seçmem. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

 20. Bn de ssc tur madurlarindanim.tursaba sikayet ettim ve tuketici haklarina gittim.ihbar gitti bakalim.gerekirse davaya gidecegiz.sizi sikayet edecegim dedigim halde edin diye cvp verdiler.boyle piskinlik olmaz

 21. Gizem Peker özkan Gizem Peker özkan Kasım 6th, 2017 at 07:29

  Eylül 19 unda konaklamalı Eskişehir turu aldım ayın 30 unda yeterli kişi sayısına ulaşılamadığı için iptal edildi bir ay geçti para hesabımdan çekildi ve hala geri yatırılmadı aramaktan sıkıldım finansal kısmına çalışanlarında ulaşamıyorsa bu tür nie vat

 22. Mine Ayaksız Mine Ayaksız Ocak 10th, 2018 at 13:55

  15.11.2017 cumalık kızık turuna rez.yaptırdık ct.si çoğunluk yok diye iptal ettiler şimdi parayı iade etmiyorlar şakın hiçbir yere gitmeyin SSC tur ile

 23. eger turunuz yeterli kişi sayısı saglanamadıgından acenta tarafından iptal edilir ise iade almak icin epey ugrasmanız gerekmekte, neredeyse 2 ay olacak fakat herhangi bir iade alamadım. Aradıgınızda hep aynı cevabı alıyorsunuz bugun yatacak, dekontu emailinize gönderilecek vb. ayrıca emaillere kesinlikle geri dönüş alamıyorsunuz , telefon ile de herhangi bir geri dönüş yok , kendiniz aramak zorundasınız . Ayrıca ilgili bölüm sizinle muhatap olmuyor genelde baska bölümler konu ile ilgili bilgi vermeye calısıyor tabi bunlar aynı cevaplar oluyor ve sonuc olarak bir yere varamıyorsunuz. Kesin cıkıslı tur degilse bu sekilde magduriyet yasayabilirsiniz ve bununla ilgili de arastırma yapıldıgında bu sekilde cok fazla şikayet var.Aynı sektördeyim ama ne cevapsız email bıraktık ne de daha once bu sekilde bir sey ile karsılastım.!!!!

 24. Ben 2018 Ağustos çıkışlı Karadeniz turu aldım fakat keşke önce bu yorumları okusaydım asla almazdım:( Bir de sitelerinde öyle bir ödeme sistemi var ki turu alırken karttan param iki kere çekildi, 15 gün içinde iade oluyor dediler hala iade olmadı. Ben de tüketici haklarına şikayet edeceğim ya, şu an çok üzüldüm yorumları daha önce okumadığım için.

 

Zayıflama, Kilo Verme Yardımcı Gıda Takviyesi Seti

  • colins ürün iadesi

   nur

   colins ankara metromall magazından kot pantolon aldım ve ikinci giyişimde ürün dizden yırtık kotto zaten ama yırtık yerı hem yanlardan hemde aşağıya doğru yırtıldı ürünü değştirmek istedım ama incelemede ürettümden kaynaklı soeun yoktur dendi tekrar yolladım kabul etmedim
  • Emsan Tencereler

   Serpil

   Emsan cam 5li bıçak seti almıştım bıcakta lekelenmeler oluştu yıkasamda çıkmıyor benek benek baslı gibi degil ama üstünde farklı lekeler var makineye hiç atmadım cok kullanmadıgım halde kötü bir görüntüsü var marketten markası belli bile olmayan ucuz bıcak seti almıştım
  • Teknosa’dan alınan Fujifilm Marka Fotoğraf Makinesi

   güler

   gulerokumuslar@gmail.com fujifilm ax380 fotoğraf mak bende almıştım .sürekli lens hatası.elime alıp açıyorum bidaha kapanmıyor.bıktım artık.6.kez yapıldı yine aynı.aldığım yerde iflas edip kapatınca 50 tel verip kendim yaptırdım.çöpe atacam artık lanet olsun.kesınlikle tavs
  • İZMİR GEDİZ ELEKTRİK

   Hasan Dönerkaya

   İzmir Urla ilçesinde Özbek mahallesi Akkum bölgesinde üç yıldır yaşıyorum. Her yıl Haziran ayından itibaren her gün en az iki defa olmak üzere elektrik kesilir mi? Böyle rezalet bir hizmet te ancak size yakışır. 2023 Türkiye'sinde böyle duyarsız kurumlara yer yok
  • Oris Telekom’la Zarara Uğramayın!

   Uğur

   Memlekette her türlü yol mevcut para kazanmak için. Kullanmadığım internet parasını ödüyorum.
  • İZMİR GEDİZ ELEKTRİK

   Ayşe

   Bana her ay yüksek fatura geliyor kışın 200 tl bile geliyor evde klima var ama kullanmıyoruz korkudan Onur'da kullansak evın yolunu bulamıcaz itiraz formu doldurup gönderecektim yapamadım fazla ilgim yok yetkililerin ilgilenmelerini vatandaş olarak saygılarımla arz ediyorum
  • Hotpoint Ariston Buzdolabı Rezaleti

   Jale şahin

   böyle rezalet bi firma görmedim klimayi bize satarken şartel montaj vs herşey bize ait denildi urun geldi sartel bize ait değil siz elektrikçi cagiracaksiniz denildi ve montaj edilmeden geri gittiler şikayet te bulunduk tekrar geldiklerinde montaj ve sartel bağlandı baştan savma bi şekil
  • Sanal Mağaza Alışverişim Halen Gelmedi

   Burcu

   Sanalmagaza.com'dan sipariş ettiğim ürün 18 Mayıs'tan beri kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerine de yazdığım hiçbir maile cevap verilmedi. Kredi kartı ile ödeme yapmayın ürünleri göndermiyorlar 3 hafta oldu.
  • Pronet Kan Kaybediyor!!!

   Mustafa Eriten

   PRONET firması ile 2,5 yıl çalıştık. sadece 1 kez gerçek ten ihtiyaç oldu o da camı açık bıraktığımız için devreye girdi. ortalama 130*27 ay ödeme yaptık 18.04.2018'den beri sözleşmem biteli 4 ay olmasına karşın iptal ettiremiyoruz. Ayrıca iptal etmedikleri gibi her ay fat
  • Airties Müşteri Hizmetleri

   Adınız

   İki kez internet için aradım, engelli makinaya bağlı bir oğlum olduğunu, kameradan sürekli takip ettiğimiinternet olmazsa gece takip edemeyeceğimi akşam saatleri olduğu için modem falan alamayacağımı ve kendi başıma da bilemediğim için yapamadığımı söyledim. Israrla bana esk